Ο Φοιτητικός Σύλλογος Κτηνιατρικής με απόφαση του ΔΣ της 11/11/2022 επιστρέφει ενεργά στις αθλητικές του δραστηριότητες. Όσοι φοιτητές και φοιτήτριες επιθυμείτε να συμμετάσχετε σε τουρνουά ποδοσφαίρου, μπάσκετ, βόλεϊ παρακαλείστε να στείλετε webmail στο σύλλογο με την παρακάτω σειρά: Ονοματεπώνυμο Αριθμός Μητρώου Άθλημα ενδιαφέροντος (όσα επιθυμείτε) Η φόρμα συμμετοχής για την πρώτη φάση των αιτήσεων θα είναι ανοιχτή έως την Παρασκευή 18/11/22. Οι αγώνες που θα θεσπιστούν θα είναι σε δύο επίπεδα, το ένα σε επίπεδο φοιτητών Κτηνιατρικής μεταξύ μας και το άλλο σε επίπεδο αγώνα με άλλα τμήματα και συλλόγους. Όσοι φοιτητές/τριες δεν έχουν τον απαραίτητο αθλητικό ρουχισμό για το άθλημα της αρεσκείας τους να επικοινωνήσουν με εμάς μέσω webmail (fs-vet@uth.gr). Δεσμευόμαστε για πλήρη εχεμύθεια και διακριτικότητα σε αυτές τις περιπτώσεις.